FAYDALI OL

Caribou Coffee olarak hedefimiz, "Sevdiğin Bir Yer" olmak. Bu hedefimize ulaşmak için, "Faydalı Ol" programını oluşturduk.

Faydalı Ol, şirketimizin altı stratejisinden biridir. 2012 yılında, misafirlerimize, müşterilerimize, ekip üyelerimize ve tedarikçilerimize ilerleme karnemizi sunmak, başarılarımızı kutlamak, ilerlememizde yardımcı olan arkadaşlarımızdan haber almak ve neyi farklı yapmaya çalıştığımızı anlatmak için yıllık Faydalı Ol raporumuzu yayımlamaya başladık.

Misafirlerimizin yalnızca en kaliteli kahveyi değil, aynı zamanda içtikleri kahvenin çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir şekilde temin edildiğini bilmenin huzurunu da tatmasını sağlamak için çok çalıştık. Asıl tutkumuz kahve olsa da, Faydalı Ol kafelerimizde geri dönüşüm, su koruma, atık azaltma ve enerji verimliliği konularının da ele alınmasına odaklanıyor. Yerel ve küresel topluluklarımız için ise, bu rapor gönüllülük ve para/ürün bağışları gibi topluma faydalı olma çabalarımızı vurguluyor.

Faydalı Ol hakkında daha fazla bilgi almak için buraya, Faydalı Ol raporunu karşıdan yüklemek için ise buraya (Faydalı Ol raporu) tıklayınız.