KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra 'İçerik' olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Global Kahve Perakendeciliği Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.