CARİBOU COFFEE KALİTE AVANTAJI


Kahve kavurma ustalarımız tüm kahvelerimizden şahsen sorumludur. Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi kahveleri keşfederek ve üreterek bu alanda "oldukça abartısız" yıllarını harcamışlardır.


KAHVE GEZGİNİMİZDEN BİR NOT:


Bulunması gereken en güzel kahveleri aramak için dünyayı dolaşan kişi olarak kahvelerimizin her birine derin ve kişisel bir bağlılığım var. Daha da önemlisi bu harikulade kahveleri üreten insanlarla ve arazilerle aramda bir bağlantı oluştu. 10 yılı aşkın süredir kahve tedarik zincirimizin başındaki insanlarla ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek kahve departmanının görevi olmuştur. Bu insanlar her menşe ülkedeki çiftçiler ve ihracatçılardır. Şirketimizin hacminin ortaya koyduğunun aksine kahvemizi satın alırken isimsiz çalışmıyoruz. Bunun yerine dünya genelinde ailelerin ve toplulukların tamamını etkileyen ve onlara nüfuz eden uzun vadeli ilişkiler geliştirdik.

Caribou Coffee için yaptığım işi yerine getirirken dünyanın dört bir yanına seyahat edebildiğim için bana hep çok şanslı olduğumu söylerler. Ve her ne kadar buna katılsam da, bu çoğu insanın düşündüğü kadar göz kamaştırıcı bir iş de değil. Gördüğünüz gibi, aradığım özel çekirdeklerden sorumlu kişilerle bir tedarik ilişkisi kurmak için kahve üreten ülkelerin kırsal iç kesimleri boyunca yoğun olarak seyahat etmek zorundayım. Dağ yollarından geçen otomobiller içinde saatler geçiriyorum, garip yiyecekler sindirim sistemimi mahvediyor ve bedenim saatin kaç olduğunu anlayabilmek için mücadele ediyor. Günler hep güneş doğmadan başlıyor ve yatma vaktinden epey sonraya kadar devam ediyor. Kaldığım ve ayrıldığım çok sayıda otel her zaman beni nerede uyandığımı bilmez hale getiriyor. Dünyanın en güzel kahvelerini bulma çabamızın bu daha gösterişli yönlerini size anlatıyorum çünkü meşgalemizin gerçekliği bu. Caribou Coffee olarak konuklarımızın beklentisi içinde geldikleri kaliteli kahvelerin tedarikinin sürekliliğini bu şekilde sağlıyoruz. Bu bizim için bir yatırım gerektirse de buna değecek bir yatırım çünkü kaliteden ödün vermememizi sağlıyor.

Çoğunlukla kahve ekibimizin görünen yüzü ben olsam da, emin olun perde arkasında çalışan insanlardan oluşan inanılmaz bir ekip bulunuyor - çekirdekleri alan arkadaşlarımızdan, onları depomuza kabul edenlere, onları harmanlayan, kavuran ve paketleyenlere ve nihayet kalite güvence testlerini yapanlara kadar. Caribou'da kahvelerimizi bu derece özel yapan çekirdeklerin bulunması ve muhafaza edilmesi konusunda kendilerini adamış bir grup kahve tiryakisine sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Gösterilen bütün çabaya değiyor çünkü kahve bizim tutkumuz ve ona başka bir şekilde sahip olamazdık. O yüzden lütfen arkanıza yaslanın ve fincanınızda bulunan ürünlerin tadını çıkarın… Nasıl istiyorsanız o şekilde.


Chad A. Trewick
Kahve & Çay Kıdemli Direktörü


TAMAMEN DOĞAL VE KİMYASAL İÇERMEYEN KAFEİNSİZLEŞTİRİLMİŞ KAHVE

En yüksek kahve tedarik standartları. Tamamen doğal, kimyasal içermeyen kafeinsizleştirme işlemi. Aynı muhteşem Caribou Coffee aroması.
Daha fazlası


YEŞİL KAHVE SEÇİMİ

Kahvemiz en güzel Arabica çekirdeklerinden yapılır. Yalnızca en yüksek kalitede çekirdekleri bulabilmek için dünya çapında daha büyük ilişkileri sürdürmek ve kalite standartlarını yakından kontrol etmek amacıyla titizlikle gerekli süreyi harcarız.


BENZERSİZ KAHVELER YARATMAK

Kavurma ustalarımız yeni ve ilginç ürünler yaratmak için uzmanlıklarını kullanırlar. Eşsiz ve aranan kahvelerimizin arkasındaki uzmanlar onlardır.
Kahvenizi bulun


TAZELİK

Kahve taze olduğunda en iyi lezzete sahiptir. Bu yüzden kendimizi sektörün en sıkı tazelik standartlarına tabi tutuyoruz.


KAHVE TEDARİKİMİZDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Satın alma faaliyetlerimiz kahve üreten topluluklarımızı destekler ve geliştirir.
Daha fazlası..